Donacija Sindikatu policije u Kraljevu

Slika korisnika Rotary Administrator
Rotary Administrator 12 travnja, 2020 - 11:00

Rotari klub Kraljevo pomaže u borbi protiv pandemije COVID-19

Borba protiv pandemije jedan je od glavnih zadataka Rotarija, tako da svi naši članovi podržavaju napore državnih organa na sprovođenju odluka koja su od presudnog značaja za zdravlje svih državljana Republike Srbije. Aktivnost kluba se nastavljaju online sastancima, donose se odluke od zanačaja za lokalnu zajednicu, podržavaju se akcije Distrikta 2483…

U teškim vremenima borbe protiv Covid 19 Rotary Kluba Kraljevo i njegovi članovi su na prvim linijama odbrane. Stalnim agažovanjem na terenu naši članovi Srđan Danojlić, Milan Maksimović i Dejan Veljković pokazuju da su People of Action i glavne perjanice u borbi protiv COVID 19.

Uz nesebično angažovanja našeg Dekija Veljkovića izvršena je donacija oko 550 pari zaštitnih rukavica i 100 pamučnih maski Sindikatu Srpske Policije Odreda Žandarmerije Kraljevo. Vrednost donacije je oko 12.000 dinara.