Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
DG Vladimir Matić Bgd-Čukarica 063236929 rodaing@hotmail.com District Governor
IPDG Branislav Randjelovic Niš-Konstantin Veliki 0691045959 BaneDG2483@gmail.com District Vice Governor
DGE Ljiljana Lainović Novi Sad-Dunav 063500015 ljilja@mit-med.co.rs District Governor Elect
DGN Danilo Ljevnaić Sremska Mitrovica 065/333-0-222 danilowp@ptt.rs District Governor Nominee

Advisory Council

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
PDG Vigor Majić Valjevo 0646121040 vigor@petnica.rs General Advisor
PDG Velibor Zolak Budva +38269017444 amc@t-com.me Advisor for Rotary Fundation
PDG Dejan Čikara Bgd-Dunav 0653230347 dcikara@sezampro.rs Advisor for Publications
PDG Velimir Stefanović Subotica 0605250848 velimir.stefanovic8@gmail.com Advisor for Leadership
PDG Nikola Obradović Bgd-Metropoliten 063388670 obradovic@sbb.rs Advisor for Inter Country Committees
PDG Vesna Baltezarević Niš-Centar 063417441 vesnabal@gmail.com Advisor for Marketing&Pub.Image
PDG Dragan Brajer Beograd 063200444 brajer@brajer.net Advisor for Legislative
PDG Vojislav Mitić Niš 063400250 vmitic.d2480@gmail.com Advisor for International Relations

DLT Council

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
DS Nikola Božić E-klub 0658205620 eNikolaRotary@gmail.com District Secretary
CADG Zoran Martinović Niš 0641262576 zmartin@hotmail.rs ADG coordinator
DT Zorica Jestrović Kragujevac 0648706011 biozorica@gmail.com District trainer
DRFC Darko Mitić Niš-Medijana 0691045949 darko.mitic@elfak.ni.ac.rs Chair of Rotary fundation Committee
ICC DG Vladimir Matić Bgd-Čukarica 063658789 rodaing@hotmail.com ICC coordinator
PI Olivera Lola Stanic Bgd-Metropoliten 063318608 lolastanic3@gmail.com Chair for Public Image
DFC Milorad Zečević BGD-Skadarlija 0641145060 office@rota.rs Chair of Finance Committee
CYL Branko Milojević BGD-Centar 063660430 branko.milojevic@gmail.com Chair for Young Leaders
CMC Bratislav Uraković Kragujevac 0646532344 urakovic@mts.rs Chair Membership Committee
CSAF Radoslav Galic Novi Beograd 0603087101 radoslav.galic@quiddita.rs Coordinator for projects

Asistants of District Governor for Clubs

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
CADG Nikola Božić E-klub Srbija 065/820-56-20 enikolaratay@gmail.com ADG coordinator
ADG Jožef Čikoš Subotica 0641197957 jozef.cikos@gmail.com ADG Subotica, Palic, Sombor
ADG Dušan Nikolić Senta 063541624 d.nikolic@sksyu.net ADG Senta, Kula, B.Palanka
ADG Božidar Milekić Kikinda 0655020800 keying@keying.co.rs ADG Kikinda, Zrenjanin, S.Becej
ADG Svetlana Knežević Novi Sad Dunav 063508595 ister@eunet.rs ADG NS-DU, NS, NS-AM, NS.FG
ADG Vladimir Milić Sremska Mitrovica 0655330096 smtuki@mts.rs ADG S.Mitrovica, Ruma, S.Pazova
ADG Daliborka Bradić Beograd -Sava 063301730 daliborka.bradic@gmail.com ADG BG-SA, BG-CE, BG-MET, BG-KP1
ADG Olivera Stevanović Beograd -Skadarlija 0637700409 olia.stevanovic@gmail.com ADG BG-SK, BG-SI, ZE, BG-VR
ADG Nenad Đurović Beograd -Čukarica 063255409 dnenad@hotmail.com ADG BG-ČU, BG-DE, BG-NBG,BG-KAL
ADG Nikola Mandić Beograd 063/214-377 nikola.mandic.1912@gmail.com ADG BG, BG-DU, BG-SGR, BG-AVALA
ADG Jovan Stanković Pančevo 0648765203 jobidu@mts.rs ADG PA, PA-MP, E-Klub
ADG Petar Nikolić Valjevo 0648216600 nikolicpetar21@gmail.com ADG Šabac, Valjevo, Loznica
ADG Nenad Tutunović Čačak 0646174545 nenad.tutun@gmail.com ADG Čačak, Kragujevac, Užice
ADG Časlav Ranković Kruševac 0606683100 gladiusdoo@yahoo.com ADG Kruševac, Kraljevo, Jagodina
ADG Ivica Cvetković Smederevo 0638111276 ivica.cvetkovic@generali.rs ADG Smederevo,V.Gradište,Požarevac
ADG Vladan Mijailović Bor 605599333 borvladan@mts.rs ADG Bor, Cuprija-Morava, Zaječar
ADG Saša Milutinović Niš-KV 062220230 sasamilutinovic@gmail.com ADG NI-KV, NI, NI-Med, NI-Cen, Pirot
ADG Nadica Pešić Vranje 0641989897 nanacvecara@gmail.com ADG Prokuplje, Vranje, Leskovac
ADG Danko Bjeković Pljevlja +38267234590 notarbjekovic@t-com.me ADG Pljevlja, Podgorica, B.Polje
ADG Rajko Bujković Budva +38269022828 sajam@jadranskisajam.co.me ADG Budva, Bar, Ulcinj, Kotor

District trainers Committee

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
Chair Zorica Jestrović Kragujevac 0648706011 biozorica@gmail.com District trainer (SRB/MON) + (East-South)
DT Danilo Ljevnajić Sremska Mitrovica 0653330222 danilowvp@ptt.rs District trainer (VOJ)
DT Gradimir Trifunović Bgd-Sava 063216865 gradimirtrifunovic@gmail.com District trainer (BGD)
DT Miodrag Rajković Kraljevo 0648247501 rajkovic@vsikv.com District trainer (West-Center)
DT Rajko Bujković Budva +38269022828 sajam@jadranskisajam.co.me District trainer (MON)

Finance Committee

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
DFC Milorad Zečević BGD-Skadarlija 0641145060 rota@sbb.rs Chair of Finance Committee
DTr Radmila Lola Lukić Niš 0652293903 lolaradmila@hotmail.com District Treasurer
SubDTr Branka Čvorović Budva +38269016186 brankabd@t-com.me SubDistrict Treasurer (MNE)

District Secretariat-Biro Districta

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
DS Nikola Božić E-klub 0658205620 eNikolaRotary@gmail.com District Secretary
SubSec Olivera Stevanović Beograd Skadarlija 0637700409 olia.stevanovic@gmail.com SubSecretary
SubSec Danijela Đurović Budva +38267247284 d.djurovic@montenegrostars.co.me SubSecretary (MNE)
SubSec Biljana Barna Pančevo 0641690445 nesskola@gmail.com prevođenje
SubSec Viktorina Kerhani Sombor 063 1604377 viktorina.kerhani@rotarysombor.org

District editorial

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
DEd Srdjan Pavličić Beograd -Čukarica 063249130 srdjanpavlicic@gmail.com District Editor,  Chair of Comm. for
Communication and Information
HDG Hadži Dušan Glušac Beograd 0640064109 hadzidusan@gmail.com Member of Committee

District Web Services

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
DWeb Chair Đorđe Jovičić Bgd-Čukarica 063261508 djordje@inmedia.rs Distriktni WebMaster
Chair of Web&Internet Commitee
Deputy Chair Srđan Janev Valjevo 0641261844 janev@petnica.rs Deputy Chair for Web & Internet
Milica Mladenović Beograd Dunav 0652438628 milica@rotarybg-dunav.org Member of Committee
Vlada Lalošević Ruma 063457893 vlada@cnt.rs Member of Committee-IT
Aleksandar Milošev Novi Sad F.Gora 0638223146 aleksandar.milosev@gmail.com Member of Committee

Membership Committee – koordinator ADG Zoran Martinović

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
Chair Bratislav Uraković Kragujevac 0646532344 urakovic@mts.rs Membership Committee-Chair
Chair Radovan Tipsarević Kraljevo 0644888999 tipsarevicr@mts.rs Membership development-Chair
Nikola Karanović Kikinda 063504989 etalon.ki@sbb.rs Member
Chair Novak Nedić Kraljevo 0648938800 nedic.n@mfkv.kg.ac.rs New Clubs and Extension-Chair
Danilo Ljevnajić Sr. Mitrovica 0653330222 danilowvp@gmail.com Member
Srđan Perić Veliko Gradište 063223359 srdjan.peric_eu@yahoo.com Member
Chair Branislav Đurković Bgd-Singidunum 063302111 branislav.djurkovic@gmail.com Rotary Global Rewards-Chair
Nenad Pašalić Zaječar 063445351 pasalic.nenad@rczajecar.org Member
Darko Sadžak Sombor 063413999 darko.sadzak@outlook.com Member

Public Image Committee-koordinator Zorica Jestrović

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
Chair Olivera Lola Stanić BG Metropolitan 063318608 lolastanic3@gmail.com Chair for Public Image Committee
Sanja Grebenarović BGD Centar 0638040192 s.grebenarovic@gmail.com Deputy Chair
Ljubiša Lešević Kraljevo 063662638 on.line.kraljevo@gmail.com Member-novinar RTS
Aleksandar Ranković Užice 0648270123 ram.mreza.aleksandar@gmail.com Member
France Presetnik Pančevo 0641115322 france@bvcom.net Member-RTS i PINK
Simona Zimonjić Rotarakt  Bgd-Sava 0638722502 simona.zimonjic@gmail.com Member
Branislava Radović BG Centar 063288232 branaalba@mts.rs Member
Minja Nikolić BG Čukarica 063272266 advokat@minjanikolic.rs Member-Član UO RTS
Sanja Panjesković BGD 0631024443 sanjapanjeskovic@gmail.com Member
Toni Bedalov Palić 0655015111 bedalov.toni@gmail.com Member-novinar RTS
Saša Markišić Beograd Čukarica 063236132 camaroeurocommerce@yahoo.com Member

Rotary Foundation-koordinator DGN Danilo ljevnaić

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
DRFC Darko Mitić Niš-Medijana 0691045949 darko.mitic@elfak.ni.ac.rs Chair Rotary Foundation Committee
Chair Dragoslav Andrić BG Dedinje 063211114 andrawu@verat.net Alumni SubCommittee
Chair Nenad Saković BGD 0648170007 nenad@openit.rs VTT SubCommittee
Chair Srđan Pavličić BG Čukarica 063249130 srdjanpavlicic@gmail.com Fundraising SubCommittee
Chair Momir Jovanović Ćuprija Morava 063692537 mj_mj63@live.com Polio Plus SubCommittee
Chair Nenad Orlić Pančevo M. Pupin 0637702552 nenad@orlic.com Schoolarship SubCommittee
Chair Darko Đorić Kragujevac 063606002 djoric@miing.rs Anual Fund SubCommittee
Chair Bane Lukanović Kruševac 0646109164 bane.lukanovic@gmail.com Endowment Fund SubCommittee
Chair Božena Jelušić Budva +38267606608 vlaxon@t-com.me Grant SubCommittee
Chair Dušan Stamenković Ćuprija-Morava 0642601539 dusanrotary@gmail.com Peace Fellowships SubCommittee
Chair Zoran Ćirović Bgd-Singidunum 063400888 zorancirovic@yahoo.com Stewardship SubCommittee
Dejan Zvekić Subotica 063597642 zvekic.dejan@gmail.com Savetnik za GG
Ivan Karanović BG Skadarlija 0631038072 ivan.karanovic@gmail.com Savetnik za GG

Rotary Services Committees -koordinator Rajković Miodrag i zamenik Radoslav Galić

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
Chair Milan Jovanović Kikinda 0648216401 milan.jovanovic@promedia.rs Community Service
  Nenad Pašalić Zaječar 063445351 nenad.pasalic@gmail.com Member
  Vladimir Varičak BGD Singidunum 063213501 vladimir.varicak@quehenberger.com Member
Chair Vesna Baur Čačak 064 644 01 41 vesna@basna.net International Service
  Dragana Canić Niš KV 063424002 dcanic@hotmail.com Member
  Dalibor Lazović BGD Skadarlija 0653456010 lazovic.dalibor@gmail.com Member
Chair Predrag Rogulić Sr. Mitrovica 063524237 pedja28@mts.rs Vocational Service
  Bora Jović Niš KV 063401038 borajovic@sezampro.rs Member
  Miodrag Milošević BGD Stari Grad 063272440 mika.m@eunet.rs Member

Six Areas of Focus-Koordinator Radoslav Galić

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
Chair Marko Vujinović Kragujevac 0656050700 vvinfo@gmail.com 6 areas of focus
Deputy Chair Srbislav Novakov Zemun 063504655 srbislav.novakov@gmail.com Deputy Chair
SubCh Vladimir Kaluđer Sremska Mitrovica 0637775147 iging@ptt.rs Water&Sanitation-Chair
  Ljiljana Sokolova Sombor 0659519960 liljanasokol@gmail.com Member
  Petar Ćuk Zrenjanin 0648172134 ivan.stanojevic@perutnina.eu Member
SubCh Zvonko Damjanović Bor 063473315 zvonko.damjanovic@gmail.com Peace&Conflict Prevention-Chair
  Snežana Lekan BG Čukarica 0641108695 nena@lekan.net Member
  Nedeljko Mrkaić Kula 0654800621 nedeljko.mrkaic@otpbanka.rs Member
SubCh Željko Katić Stara Pazova 062312745 davidx@mts.rs Dissease prevention -Chair
  Ljiljana Tomašić Bg Dunav 066343343 ljiljanatomasic@yahoo.com Member
  Slobodan Stankov Bg Dedinje 0637756136 stankovslobodan@gmail.com Member
SubCh Saša Andrijašević Bg Centar 0641137724 drsaki@yahoo.com Maternal&Child health-Chair
  Vesna Đorđević Pirot 0641810576 madamve@gmail.com Member
  Nada Šerifović Ruma 0641921469 nadaserifovic@gmail.com Member
SubCh Ksenija Carević Pančevo 0641635753 ksenija.carevic59@gmail.com Basic education & Literacy-Chair
  Vlada Radunović E Klub 0641224429 vladar@diplomacy.edu Member
  Ljiljana Marković BG Sava 0631027729 ljiljana.markovic@gmail.com Member
SubCh France Presetnik Pančevo 0641115322 france@bvcom.net Economy&Community Developm.-Chair
  Milan Knežević BG Metropolitan 063268777 milan@knez.rs Member
  Marina Cvijanović Zemun 0638192389 marina_cvijanovic@yahoo.co.uk Member

Young Leadeers Committee – Chair Branko Milojević

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
Chair Branko Milojević BG Centar 063660430 branko.milojevic@gmail.com New Gen.Service Exchange Contact
Chair Saša Petrović Niš-Medijana 0646121855 sasape@telekom.rs Interact Chair
Co Chair Kosta Ranđelović Interakt Niš KV 0648261158 kostarandjelovic@gmail.com Interact Co Chair-PDIR
Chair Nikola Dica Pejović Niš-C entar 0641861959 dica018@gmail.com Rotaract Chair
Co Chair Srđan Barac Rotarakt Zrenjanin 0642886349 barac.srdjan@gmail.com Rotaract Co Chair-PDR
Chair Marko Stanojević Niš-Konstantin Veliki 0692088090 dr.stanojevic@yahoo.com RYLA
Chair Ivan Hireš Senta 063528639 advokathires@gmail.com Youth Exchange
DRR Simona Zimonjić Beograd Sava 0638722502 simonazimonjic@gmail.com District Rotaract Representative
DIR Strahinja Radovanović Interakt BG Čukarica 0654450785 strahinja.00.bgd@gmail.com District Interact Representative
Chair Andrej Balanč BG Skadarlija 0652252624 abalanc@gmail.com New Generations Chair

Rotary Program Committees- Fellowships-koordinator Gradimir Trifunović

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
Chair Dobrivoje Ćuk BG Dunav 063324863 doccuk1@gmail.com Rotary Fellowships-Chair
Dep.Ch. Živorad Žika Trifunović Prokuplje 066324898 gamaagencija@gmail.com Deputy Chair
Social: 1.Common Interest 2.Travel 3.Research and History
Chair Dragan Rankov Kikinda 063508128 dr.dragan@sbb.rs Convention goers-Chair
Danilo Ljevnaić Sremska Mitrovica 0653330222 danilowvp@ptt.rs Member
Nadica Pešić Vranje 0641989897 nanacvecara@gmail.com Member
Sub.Ch. Dragan Brajer Beograd 063200444 brajer@brajer.net Chair / River cruising
Nebojša Prekić Pančevo M. Pupin 063253957 nprekic@hotmail.com Member
Milan Dimitrić Novi Sad Dunav 063526211 festina.dunav@gmail.com Member
Sub.Ch. France Presetnik Pančevo 0641115322 france@bvcom.net Chair/ Wine tours
Petar Pavasović Kralj Petar Prvi 063201190 ppavasovic@gmail.com Member
Zoran Bulatović Novi Sad 063514541 bulzoran@gmail.com Member
Goran Đurđević Kruševac 0648804803 gorandjurdjevic72gmail.com Member
Sports and Games
Sub.Ch. Radiša Srećković Valjevo 0641250632 radisa.sreckovic@gmail.com Chair / Preference
Milenko Perić Sremska Mitrovica 063546441 sava-srem@mts.rs Member
Branislav Đurković Bg Singudunum 063302111 branislav.djurkovic@gmail.com Member
Sub.Ch. Radovan Bakić Kikinda 063531057 atler-fontana@sbb.rs Chair / Hunting
Jovan Vulović Senta 063503963 jvulovic@mts.rs Member
Zoran Popov Stari Bečej 0648254106 zoran.popov@linde.com Member
Sub.Ch. Finko Avramovski BG Skadarlija finko.avramovski@gmail.com Chair/Yachting
Željko Ćuzović BG Skadarlija 063/289269 zeljkocuzovic@gmail.com Member
Nenad Đurović BG Čukarica 063255409 dnenad@hotmail.com Member
Vocational
Sub.Ch. Ljiljana Tomašić BG Dunav 063229851 ljiljanatomasic@yahoo.com Chair / Doctors
Marija Stevanović Jagodina 063386315 marijatf@yahoo.com Member
Zoran Bulatović Novi Sad 063514541 bulzoran@gmail.com Member
Sub.Ch. Radovan Lalin Novi Sad 063503101 jelena@lalinlaw.com Chair / Law
Svetlana Stojković Pančevo M. Pupin 0600678674 svetlana_stojkovic@hotmail.com Member
Dragan Ivanović Valjevo 0638140707 advive@ptt.rs Member
Sub.Ch. Igor Čikoš Subotica 0655538871 cikosigor@gmail.com Chair / Print
Mihajlo  Stojkov Novi Sad 063562930 mihajlo@stojkov.rs Member
Momičilo Dragić Zrenjanin 063507510 doodragic@yahoo.com Member
Sub.Ch. Vladimir Radunović E-Klub 0641224429 vladar@diplomacy.edu Chair / IT
Petar Ulić Novi Sad 063529476 pulic@execom.eu Member
Vladimir Lalošević Ruma 063457893 vlada@cnt.rs Member
Sub.Ch. Branislav Ćopić Palić 0653300777 copic.b@gmail.com Chair / Construction
Ištvan Vatai Senta 063541523 istvan.vatai@gmail.com Member
Srđan Milinković Beograd 063208824 srmil@eunet.rs Member
Sub.Ch. Fjodor Ćirić Zrenjanin 063507780 fjodor.ciric@opelcircom.rs Chair / Cars
Sava Stojanov Novi Sad 063512662 sava.stojanov@fiatstojanov.rs Member
Želimir Petrić Čačak 063683787 kiaca@yu1.net Member
Sub.Ch. Pavle Banić Beograd 0608170315 pavle.banic@sbt.rs Chair / Corporate partners
Milan Knežević BG Metropolitan 063268777 milan@knez.rs Member
Krsto Niklanović Budva +38269030108 restaurant-jadran@t-com.me Member
Sub.Ch. Đorđe Jovičić BG Čukarica 063261508 djordje@inmedia.rs Rotary Means Business/Chair
France Presetnik Pančevo 0641115322 france@bvcom.net Member
Nenad Tutunović Čačak 0646174545 nenad.tutun@gmail.com Member
Sub.Ch. Tomislav Perić Loznica 065/956-00-62 tperic71@gmail.com Chair /Banks
Avocational
Sub.Ch. Dušan Stojanović BG Kalemegdan 0641408639 dusan.cello@gmail.com Chair / Music
Bogdan Stepanov Kikinda 063534977 paletline@gmail.com Member
Dušanka Gavrilović Sremska Mitrovica 063639132 ducapiccolo@gmail.com Member
Sub.Ch. Milenko Perić Sr. Mitrovica 063546441 sava-srem@mts.rs Chair / Food
Jovan Vulović Senta 063503963 jvulovic@mts.rs Member
Ljubomir Paljić Novi Sad Dunav 063509174 paljic@gmail.com Member
Sub.Ch. Slobodan Simić Sremska Mitrovica 0635148477 zasavica@zasavica.org.rs Chair / Ecology
Aleksandra Ivanović Kotor +38269052007 limili@t-com.me Member
Goran Gnus BGD Metroplitan 063225895 g.gnus@innotrade.co.rs Member
Chair Rajko Mitrić Bg Skadarlija 0641608669 office@granada.rs Friendship Exchange Chair
Ivana Zdravkovic BGD Metroplitan 063/265-002 ivana.zdrav@gmail.com Member
Jožef Adam Senta 0658372481 jozefadam53@gmail.com Member
Chair Vlade Gojković Čačak 063609100 raraavis@eunet.rs Rotary Community Corps

Committees of Specific Purpose-koordinator vitomir đorđević

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
Chair Rajko Mitrić BG Skadarlija 0641608669 office@granada.rs District Conference
Chair Nadica Pešić Vranje 0641989897 nanacvecara@gmail.com RI Convention Promotion
Sub Ch. Dragan Rankov Kikinda 063508128 dr.dragan@sbb.rs Sub Chair for Vojvodina
Sub Ch. Dragan Milosavljević Pančevo M. Pupin 0642599832 ancikolaci@madnet.rs Sub Chair for Belgrade and Pančevo
Chair Gani Ruselbegović Ulcinj +38267314000 rgano@t-com.me PHS-coordinator
Sub Ch. Dragan Stanković Kruševac 063619065 veneda@mts.rs Member
Sub Ch. Nenad Saković Beograd 0648170007 nenad@openit.rs Member
Chair Neda Maletić BG Kalemegdan 0648260019 nedamaletic@yahoo.com Cultural Exchange
Aleksandar Gatalica BG Dunav 063632511 aleksandar.gatalica@gmail.com Member
Mileva Pejaković Vujošević Kotor +38269046276 pom.muzej.dir@t-com.me Member
Chair Ivica Savić Leskovac 0638869289 dca.science.park@gmail.com District Awards & Recognition Chair
Chair Danilo Guberinić Zaječar 0638027376 guberinicd@gmail.com Rotary Action Groups
Chair Snežana Lekan Bg Čukarica 0641108695 nena@lekan.net Chair/Code of Ethics
Dep Ch Ljiljana Kordić Kraljevo 0648582552 kordiclj@carina.rs Member
Dragan Milanović Kruševac 0648884853 dragmil960@gmail.com Member
Chair Jasmina Đokić Zemun 0641150358 yacalaw@ptt.rs Legislative
Dep Ch Svetlana Stojković Pančevo MP 0600678674 svetlana_stokovic@hotmail.com Legislative-Deputy Chair
Chair Kaća Lazarević Bgd-Singidunum 063247314 kaca-alka@gmail.com Strategic plan development
IPDG Branislav Ranđelović Niš K.V. 069 104 59 49 baneran@medianis.net Zone Institute Promoter
Chair Ljubomir Orlović Beograd Singidunum 063332636 orlovic.b@sbb.rs Relations with Foreign Embassies
Chair Zdravko Kurčubić Beograd-N. Beograd 063394126 zkurcubic@yahoo.com Relations with State Authorities (SRB)
Chair Dušan Raičević Bar +38168333068 dusanr@t-com.me Relations with State Authorities (MNE)
Chair Minja Nikolić Beograd Čukarica 063272266 advokat@minjanikolic.rs Relations between SBR&MNE RCs
Chair Kaća Lazarević Beograd Singidunum 063247314 kaca-alka@gmail.com Committee for office for District

Master of ceremonies District

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
Chair Rajko Mitrić BG Skadarlija 0641608669 office@granada.rs District Conference
Rastko Pejić BG Metropolitan 063257867 r.pejic@gmail.com Member for Belgrade
Daniel Kovačić Subotica 064/11-251-42 dacokovacic@gmail.com Member for Subotica
Srđan Perić Veliko Gradište 063223359 srdjan.peric@yahoo.com Member for Veliko Gradište

Asistenti Guvernera za manifestacije od značaja za District

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
Chair Srđan Janev Valjevo 065-353-45-95 janev@petnica.rs Chair
DS Nikola Božić E-klub 0658205620 eNikolaRotary@gmail.com Day od RI-23.februar 2018
PDG Velimir Zolak Budva +38269017444 amc@t-com.me National Rotary Day in Montenegro
Branislava Radović BG Centar 063288232 branaalba@mts.rs January, 1 2018-Ulica otvorenog srca
Lola Stanić BG Metropolita 063318608 lolastanic3@gmail.com November, “Women in Rotary”
Nikola Dica Pejović Niš Centar 0641861959 dica018@gmail.com Rotaract day
Saša Petrović Niš Medijana 0646121855 sasape@telekom.rs Interact day
Nenad Tutunović Čačak 0646174545 nenad.tutun@gmail.com June, RC Čačak first saturday
Svetlana Knežević Novi Sad Dunav 063508595 ister@eunet.rs June, RC Novi Sad Dunav,Food Fest
Nenad Đurović BG Čukarica 063255409 dnenad@hotmail.com June, RC Čukarica,third saturday-Ada
Petar Nikolić Valjevo 0648216600 nikolicpetar21@gmail.com June, RC Valjevo, forth sunday-Brankovina
Jovan Vulović Senta 063503963 vulovic@mts.rs July, RC Senta, first sunday
Srbislav Novakov Zemun 063504655 srbislav.novakov@gmail.com September, RC Zemun,second saturday-
Lido
Joška Čikoš Subotica 0641197957 jozef.cikos@gmail.com September, RC Subotica, third saturday-
Berbanski dani
Bogdan Stepanov Kikinda paletline@gmail.com September, RC Kikinda-Fourth saturday-Dani ludaje
Branko Ćopić Palić 0653300777 copic.b@gmail.com RC Palić
Sloba Stanojević Veliko Gradište January, 13-Doček Nove godine
Dragoslava Spasić Leskovac 062242170 dragoslavaspasic7@gmail.com Leskovac-Roštiljijada
Ivana Zdravković Bgd Metropolitan 063265002 ivana.zdrav@gmail.com “Peace in Balkan”

 

INTER COUNTRY COMMITTEE-MEĐUNARODNI KOMITETI

Pozicija Ime i prezime Rotari klub Mobilni E-mail Uloga u DLT
Chair Dragan Brajer Beograd 063/200-444 brajer@brajer.net Makednija
Secr. Ivica Savić Leskovac 063/88-69-289 ljsavic@ptt.rs Makednija
Treasur Ćuzović Željko Beograd Skadarlija 063/289-269 zeljkocuzovic@gmail.com Makednija
Chair Dejan Čikara Bgd-Dunav 0653230347 dcikara@sezampro.rs Hrvatska
Secr. Aleksandar Sedmak Beograd-Stari Grad 063 / 564-777 asedmak@mas.bg.ac.rs Hrvatska
Treasur Lebović Stevan Subotica 063/529-735 lebovicst@yahoo.com Hrvatska
Chair Radovan Cvejić Subotica 063/520-695 rcvejic@mts.rs Mađarska
Secr. Dora Lalić  Palić 063/18-36-791 lalitydora@gmail.com Mađarska
Treasur Joška Čikoš Subotica 064/11-97-957 jozef.cikos@gmail.com Mađarska
Chair Vladan Mijailović Bor 060/559-933 borvladan@mts.rs Rumunija
Secr. Srđan Perić V.Gradište 063/22-33-59 srdjan.peric-eu@yahoo.com Rumunija
Treasur Daliborka Bojković Pančevo M. Pupin gbreti@gmail.com Rumunija
Chair Pavle Bogetić  Zemun 063/8099839 psb@eunet.rs Izrael
Secr. Peđa Ćurčić Zemun 063/311-011 pedja@visan.rs Izrael
Treasur Đorđe Kukić Zemun djkukic@aws.rs Izrael
Chair Vladimir Matić Beograd Čukarica 063/236-929 rodaing@hotmail.com Švajcarska i Nemačka
Secr. Olivera Stevanović Beograd Skadarlija 063/77-00-409 olia.stevanovic@gmail.com Švajcarska i Nemačka
Treasur Peđa Popić Novi Sad 065/636-67-88 popicpe@googlemail.com Švajcarska i Nemačka
Chair Branislav Đurić Zaječar 064/126-37-67 djuric.branislav@rczajecar.org Bugarska
Secr. Boban Mančev Niš K.V. 064/612-25-69 boban.mancev@gmail.com Bugarska
Treasur Ilić Igor Vranje 064/155-10-50  igor.vranje@gmail.com Bugarska
Chair Branislav Đurković Beograd Singidunum 063/302-111 branislav.djurkovic@gmail.com Italija
Secr. Branislava Radović Beograd Centar 063/288-232 branaalba@mts.rs Italija
Treasur Ivana Zdravković Beograd Centar 063/265-002 ivana.zdrav@gmail.com Italija
Chair Jelena Agatunović Beograd Dunav 063/64-02-08 agatunovic.jelena01@gmail.com Slovenija
Secr. Nenad Tutunović Čačak 064/617-45-45 nenad.tutun@gmail.com Slovenija
Treasur Jovan Stanković Pancevo 064/87-65-203 jobidu@open.telekom.rs Slovenija
Chair Nikola Obradović Bgd-Metropolitan 063/388-670 obradovicn@sbb.rs Austrija i BiH
Secr. Djordje Jovicic Beograd Čukarica 063/261-508 djordje@inmedia.rs Austrija i BiH
Treasur Dragan Stojanov 063/10-94-197 063/10-94-197 drstojanov@gmail.com Austrija i BiH
Chair Branislav Ranđelović Niš K.V. 063/104-594 baneran@gmail.com Grčka
Secr. Ivan Stevanović Niš K.V. 065/244-54-07 steva018@gmail.com Grčka
Treasur Ivana Zdravković Beograd-Centar 063 265 002 ivana.zdrav@gmail.com Grčka
Chair Petar Popov Stara Pazova 063/518-495 petarpopov53@gmail.com Slovačka
Secr. Oliver Tot Stara Pazova totoliver@mts.rs Slovačka
Treasur Milenko Jovičić Stara Pazova plastivaldoo@hotmail.com Slovačka