Leadership District Team

POZICIJA IME I PREZIME ROTARI KLUB MOBILNI E-MAIL ULOGA U DLT
DG Ljiljana Lainović Novi Sad-Dunav 063500015 ljilja@mit-med.co.rs District Governor
IPDG Vladimir Matić Bgd-Čukarica 063236929 rodaing@hotmail.com District Vice Governor,Nacionalni ICC koordinator
DGE Danilo Ljevnaić Sremska Mitrovica 0653330222 danilowvp@gmail.com District Governor Elect
DGN Zorica Jestrović Kragujevac 064388874 zorica.jestrovic@biogranum.com District Governor Nominee

Distriktni treneri

IME I PREZIME MOBILNI E-MAIL ULOGA U DLT
Momir Jovanović 063 692537 mj_mj63@live.com Distriktni trener
Ivana Zdravković 063 265002 ivana.zdrav@gmail.com Poddistriktni trener zadužena za Beograd
Daliborka Bojković 069 3006072 gbreti@gmail.com Poddistriktni trener zadužena za Vojvodinu
Nenad Tutunović 064 6174545 nenad.tutun@gmail.com Poddistriktni trener zadužen za Zapadnu i Centralnu Srbiju
Božena Jelušić +38267 606608 vlaxon@t-com.me Poddistriktni trener zadužena za Crnu Goru
Goran Mihajlović 062 202091 goran.mihajlovic@lice.com Poddistriktni trener zadužen za Istočnu i Južnu Srbiju

Asistenti

IME I PREZIME MOBILNI E-MAIL ULOGA U DLT
Nikola Božić 0658205620 eNikolaRotary@gmail.com CADG
Dejan Zvekić 063597642 zvekic.dejan@gmail.com Subotica, Palić, Sombor
Marin Barjaktarović 0638155375 marinba@meding.rs Novi Sad, NS-Alma Mons, NS-Dunav, NS-FG-Petrovaradin
Vladimir Lalošević 063457893 vlada@cnt.rs Ruma, Sremska Mitrovica, Stara Pazova
Danica Milovanović 0648394074 danicamilovanovic10@gmail.com Šabac, Valjevo, Loznica
Pavle Banić 0608170315 pavle.banic@sbt.rs Beograd, Bgd-Čukarica, Bgd-Sava, Bgd-Vračar, Bgd-Dunav
Zoran Ćirović 063400888 zorancirovic@yahoo.com Bgd-Singidunum, Bgd-Centar, Bgd-Dedinje
Predrag Ćirović 063233435 predragcirovic72@gmail.com Zemun, Bgd-Kalemegdan, Bgd-Novi Beograd, Bgd-Kralj Petar I
Aleksandar Radojičić 063378672 radojicic.alexandar@gmail.com Bgd-Skadarlija, Bgd-Metropolitan, Bgd-Stari Grad, Bgd-Avala
Dejan Manić 0658484988 hadzidejanmanic@gmail.com Pirot, Niš, Niš-Konstantin Veliki, Niš-Medijana, Niš-Centar
Maša Samardžić 0692702081 masasamardzic@yahoo.com Požarevac-Viminacijum, Smederevo, Veliko Gradište, Kragujevac
Sanja Bašić 0628152516 basicsanja@gmail.com Stari Bečej, Senta, Kikinda, Kula
Danko Bjeković  0038267607301 notarbjekovic@gmail.com Pljevlja, Bijelo Polje, Podgorica
Vlado Bulatović 0038267251400 jagrebu2@gmail.com Budva, Kotor, Bar, Ulcinj
Vitomir Đorđević 063615091 vita_pn@yahoo.com Ćuprija-Morava, Bor, Zaječar, Knjaževac
Saša Milosavljević 0642969864 sasamilosavljevic.ts@gmail.com Kruševac, Užice, Čačak, Kraljevo, Aranđelovac
Ninoslav Trajković 063665066 n.oktobar@gmail.com Leskovac, Vranje, Prokuplje
Jovan Stanković 0648765203 jobidu@mts.rs Pančevo, Pančevo-Mihajlo Pupin, Bgd-Global, Zrenjanin, E-klub
Nikola Božić 0658205620 eNikolaRotary@gmail.com Passport club Serbia, Belgrade – Foreigners and Visitors

Komitet za Public Image

IME I PREZIME MOBILNI E-MAIL ULOGA U DLT
Lola Stanić 063318608 lolastanic3@gmail.com Predsednik
Duško Marjanović 063209210 d.marjanovic@polacene.rs Zam. predsednika i Web master
Milica Ivić 063 411403 milica13@gmail.com Član komiteta PI
Petar Jovanović 0641446970 petar.jovanovic@eugenchocolate.com Član komiteta PI
Snežana Lekan 0641108695 nena@lekan.net Član komiteta PI
Đorđe Knežević 063 386102 giomodus@gmail.com Član komiteta PI
Tanja Živanović 064 8577956 zivanovictanja@yahoo.com Član komiteta PI

Komitet za Služenje

IME I PREZIME MOBILNI E-MAIL ULOGA U DLT
Sandra Rajić 063250 344 sandra@nokachi.rs Komitet za služenje
Milan Jovanović 0648216401 milan.jovanovic@promedia.rs Član komiteta za služenje
Miodrag Rajković 0648247501 rajkovic@vsikv.com Član komiteta za služenje
Srđan Stanojević 064 1867952 stanojevic.srdjan@mts.rs Član komiteta za služenje
Milica Vukasonović +38269030832 mvlab@t-com-me Član komiteta za služenje
Vladislav Gencel 063 522 093 gencel@eunet.rs Član komiteta za služenje
Vesna Ružičić Baur 0646440141 vesna@basna.net Komitet za internacionalno služenje
Mirko Oluški 063503390 mirko.oluski@gmail.com Komitet za mlade

Komitet za Fellowship

IME I PREZIME MOBILNI E-MAIL ULOGA U DLT
Sveta Milovanović 063380028 svetislav.milovanovic@gmail.com Komitet za Fellowship
Marina Cvijanović 063 8192389 milica.cvijanovic@yahoo.co.uk Član komiteta za Fellowship
Jelena Stanulović 064 1578010 jstanulovic@yahoo.com Član komiteta za Fellowship
Aleksandra Ivanović +38169052007 limilit-com.me Član komiteta za Fellowship
Vladica Tošić 064 6151765 vladicatosic74@gmail.com Član komiteta za Fellowship
Nedeljko Mrkaić 065 2729380 nedeljko.mrkaic@gmail.com Član komiteta za Fellowship

Podkomiteti

IME I PREZIME MOBILNI E-MAIL ULOGA U DLT
Joan Duru Popić 0658723311 jduru021@gmail.com Six areas of focus
Veljko Suzić 063 522075 veljko.suzic@gmail.com Podkomitet za čistu vodu
Igor Dimitrijev 063342992 igordimitrijev@yahoo.com Podkomitet za zdravlje majki i dece
Sanja Bašić 0628152516 basicsanja@gmail.com Podkomitet za obrazovanje i pismenost
Ivana Zdravković 063 265002 ivana.zdrav@gmail.com Podkomitet za mir i prevenciju sukoba
Igor Dimitrijev 063342992 igordimitrijev@yahoo.com Podkomitet za prevenciju bolesti
Dalibor Lazović 065 3456010 lazovic.dalibor@gmail.com Podkomitet za ekonomski razvoj lokalnih zajednica
IME I PREZIME MOBILNI E-MAIL ULOGA U DLT
Vladimir Matić 063236929 rodaing@hotmail.com PDG, Nacionalni ICC koordinator
Danilo Ljevnaić 0653330222 danilowvp@gmail.com DGE
Zorica Jestrović 064388874 zorica.jestrovic@biogranum.com DGN
Igor Košutić 069 696936 kosutic.igor.dunav@gmail.com Predsednik Komiteta za Youth Exchange
Pavle Rakita 063690500 adv.pavlerakita@gmail.com DRR
Mina Paunović 0655081329 mina.paunovic10@gmail.com DIR